שחזור קוד סודי אל אזור אישי של ביטוח לאומי

שחזרו את הקוד האישי או הסיסמא הקבועה לאזור האישי בלחיצה כאן:

איזה מידע תמצאו בעמוד על האיזור האישי של ביטוח לאומי?

  • שחזור קוד חד או סיסמא של האזור האישי.
  • הצטרפות אל שירות אישי של ביטוח לאומי.
  • מדריך איך להתחבר אל מערכת איזור אישי.
  • הסבר איך לשלוח מסמכים אל ביטוח לאומי.
  • טלפון לתמיכה באתר שירות אישי. 
  • מדריכים, טריקים ושטיקים שיקלו עליכם.
הכנסו אל מערכת שירות אישי של ביטוח לאומי, עם קוד אישי או סיסמא קבועה בלחיצה כאן:

רוצים להצטרף אל שירות אישי של ביטוח לאומי?

באזור האישי  תוכלו להציג את נתוני הביטוח, להפיק אישורים, לקבל מכתבים, לברר קצבאות, לשלם חובות ולשלוח מסמכים. ההרשמה אליו מומלצת ביותר לכל אזרח ישראלי!

חדשים? קבלו מדריך איך להתחבר אל מערכת אזור אישי של ביטוח לאומי - מא' ועד ת'

כדי להירשם לאזור האישי המתקדם של ביטוח לאומי, יש לבצע את מס' צעדים פשוטים. אחרי שעושים אותם פעם אחת, אתם תתחברו לאזור האישי ב-0 מאמץ, כל פעם מחדש.

איך שולחים מסמכים דרך שירות אישי?

פרטים רבים שבאמת לא צריך בשבילם להגיע פיזית אל סניפי המוסד לביטוח לאומי – אפשר לשלוח דרך אזור "שליחת מסמכים" של ביטוח לאומי. איך, כמה ולמה? בלחיצה על הכפתור:

מחפשים טלפון לתמיכה בנושא שירות אישי?

רוצים להתקשר אל הביטוח הלאומי כדי לקבל תמיכה בנושא השירות האישי? אין בעיה, טלפון של מוקד ביטוח לאומי לפניכם בלחיצה על הכפתור:

מדריכים, טריקים ושטיקים בנושא ביטוח לאומי

מאגר המידע העשיר ברשת, בנושא ביטוח לאומי, מחכה לכם במרכז הידע. מוזמנים לבקר:

המוסד לביטוח לאומי מציג: כניסה אל אזור אישי עם קוד חד פעמי

ביטוח לאומי אישי

ביטוח לאומי הוא מוסד מרכזי בישראל שמספק שירותים בתחום הביטוח החברתי לאורך חיי האדם. המוסד לביטוח לאומי ישראל מציע מגוון של שירותים, קצבאות ומענקים, להם זכאי כל אזרח ישראלי (במסגרת ההתניות והכללים של כל מענק או קצבה). במסגרת התפקיד שלו כספק הביטוח החברתי במדינה, פיתח בשנים האחרונות ביטוח לאומי איזור אישי המותאם לצרכים האישיים של כל מבוטח.

 

כניסה לאיזור האישי של ביטוח לאומי מתבצעת באמצעות קוד חד פעמי אישי שמספק לכל משתמש. הקוד החד פעמי מאפשר לכל משתמש לקבל גישה אישית ומאובטחת למערכת ביטוח לאומי ולשירותים השונים שהמוסד מציע. כשמבוטח מתחבר לאיזור האישי, הוא יכול לבצע מגוון רחב של פעולות ולקבל מידע מקוון על המצב האישי שלו ביחס לביטוח לאומי.

שירות אישי, האמנם?

ביטוח לאומי מתייחס אל כל מבוטח ומבוטחת בנפרד, ומתמקד בצרכיהם הספציפיים.  דרך האיזור האישי, המבוטח יכול לשלב ולנהל את ההתקשרות עם ביטוח לאומי בהתאם לצרכיו האישיים, לבדוק את הסטטוס שלו ביחס לתשלומים, לדווח על שינויים אישיים ועוד.

 

אתר ביטוח לאומי שירות אישי הוא חלק ממערך איכות השירות שהמוסד מספק למבוטחים, כחלק מההתפחות הטכנולוגית שלו בשנים האחרונות. האיזור האישי מאפשר למשתמשים ליצור קשר ישיר עם נציגי המוסד, לשאול שאלות, לקבל הכוונה ולקבל תמיכה בפעילותם השוטפת. המוסד מתעסק בשיפור תהליכי השירות ובמתן מענה מותאם אישית לכל משתמש, כדי להבטיח שירות אמין ויעיל לכל מבוטח.

 

כניסה עם קוד חד פעמי

הקוד החד פעמי שמשתמשים בו לצורך הכניסה אל האיזור האישי בביטוח לאומי, הוא בעצם מערכת בטחונית המשמשת לזיהוי ואימות המשתמש במערכת האישית. כל מבוטח שמשתמש באיזור האישי של ביטוח לאומי מקבל קוד חד פעמי אישי וייחודי, עבור כניסה מאובטחת.

הקוד החד פעמי מהווה בעצם כלי אבטחה נוסף במערכת כדי למנוע גישה לא מורשית למידע אישי. המערכת מאפשרת למשתמש להתחבר לאיזור האישי רק על ידי הזנת הקוד החד פעמי התקף. הקוד משתנה בכל פעם שהמשתמש רוצה להתחבר למערכת, ולכן יש לצורך בקוד חד פעמי חדש בכל פעם מחדש.

הקוד החד פעמי ניתן למשתמש במספר דרכים. נפוץ ביותר הוא קבלתו ב-SMS למספר הפלאפון הנייד של המשתמש. בעת התחברות לאיזור האישי, המשתמש מזין את קוד החד פעמי שהתקבל ב-SMS בשדה המתאים במסך ההתחברות. מיד לאחר הזנת הקוד התקין, המערכת מאמת ומאפשרת גישה לאיזור האישי.

קוד החד פעמי מספק מערכת אבטחה נוספת לאיזור האישי ומבטיח שרק המשתמש הרשום והמורשה יכול לגשת למידע האישי שלו. השימוש בקוד חד פעמי מוגן מפני גישה לא מורשית ומבטיח שהמידע האישי שבאיזור האישי יהיה מוגן ומאובטח. חשוב לשים לב שקוד החד פעמי הוא סודי ואישי, ולא יש לשתף אותו עם אף אחד. במידה ונדרש קוד חד פעמי חדש או יש בעיה בקבלת הקוד, יש ליצור קשר עם ביטוח לאומי ישראל על מנת לקבל תמיכה ופתרון בעיה.

שירותים מיוחדים דרך איזור אישי של ביטוח לאומי
1.אופן הפעילות של המוסד לביטוח לאומי

בתור הגוף במדינה אשר אחראי על קידום אוכלוסיות נחשלות ועל צמצום פערים בחברה הכללית – לא אחת מדובר במידע שלא כל האזרחים מכירים או ערים אליו ולכן מומלץ מאד להכיר לעומק את דרך הפעולה של המוסד. לכל אדם יש את האנשים הקרובים אליו שייתכן שהם אלה שנתמכים על ידי המוסד לביטוח לאומי והכרות מעמיקה עם אופן קבלת ההחלטות ודרך חלוקת הקצבאות תהיה רלוונטית ואולי יהיה כדאי לדעת את זה. כל המידע נגיש וגלוי באתר של המוסד לביטוח לאומי ומדובר בהמלצה גורפת לכלל אזרחי המדינה לדעת ולהכיר לעומק את דרך הפעולה של המוסד.

למרות שעבור רוב האזרחים במדינה המוסד לביטוח לאומי יהיה בעל השפעה מינורית על החיי היומיום שלהם – מומלץ מאד להכיר את אופן הפעילות של המוסד ולדעת איך הוא פועל ומה עומד לנגד עיניהם של אלה שמנהלים אותו.

2.איך מכירים את השירותים המיוחדים של המוסד לביטוח לאומי?

הרבה מאד מידע חשוב שלא תמיד ידוע לציבור עשוי להתגלות שם ובהחלט כדאי לדעת אותו. אמנם מדובר בגוף שפועל מטעמה של המדינה ומהווה זרוע ביצועית של המשרדים האמונים על רווחים וצמצום פערים חברתיים אך אין ספק שעל מנת שהמוסד הזה אכן יעשה את עבודתו נאמנה ויהיה ראוי לאמון הציבור הרי שיש לא מעט עבודה שצריכה להיות מבוצעת מאחורי הקלעים, זאת בדמות קרנות מחקר וסיוע, ליווי אתרי הנצחה אשר מלכתחילה מהווים גורם לנחיצותם של שירותי רווחה להרבה מאד אזרחים וכמובן תחזוקה של מרכזי סיוע ותמיכה לקשישים בגיל השלישי.

אין כמעט מי שלא מכיר את רשת האינטרנט ועושה בה שימוש יומיומי במגוון תחומי מתחומי החיים שלו. מי שכבר מכיר את הרשת ויודע לבצע פעולות כמו זימון תור ביטוח לאומי או מילוי טפסים מקוונים כפי שהם נדרשים באתרי האינטרנט של משרדי הממשלה השונים – כדאי לו לבחון את האתר של המוסד לביטוח לאומי ולהכיר את האפשרויות או את חלונות המידע המגוונים דרך התפריטים השונים ובעיקר אלה שנמצאים בתחתית העמוד הראשי של אתר המוסד.

3.שירותים אקסטרא דרך אזור אישי

כאשר מדברים על המוסד לביטוח לאומי באופן אוטומטי עולות לראש מחשבות על תלושי משכורת, על קצבאות, על קבלת עזרה כאשר נמצאים בין עבודות או על תשלום מצד המדינה לאנשים שלא עובדים מסיבות כאלה ואחרות. חשוב מאד וגם מומלץ להכיר לעומק עוד מגוון רחב של שירותים שניתנים או מבוצעים על ידי המוסד לביטוח לאומי ולא תמיד יש מודעות לגביהם. המוסד נועד אמנם לספק שירותים שהתכלי שלהן היא ביטוח לאומי לכלל האזרחים במדינה אך ישנן לא מעט פעולות היקפיות שקשורות באוכלוסיות המוחלשות במדינה ולכן המוסד אחראי גם עליהן.

אתר ביטוח לאומי מלא במידע חשוב שהרבה מאד אזרחים במדינה כלל לא מודעים אליו ובהחלט כדאי להם להכיר. בין שירותים אלה אפשר למצוא קרנות רבות שהמטרה שלהן היא גיוס כספים למטרות שונות או לצורך קידום אוכלוסיות נוספות (קרן פיתוח שירותים לנכים או קרן לילדים ובני נוער בסיכון, למשל) ואפשר להתוודע באתר למכרזי תעסוקה פומביים או סגורים שדרכם אפשר למצוא אפשרויות תעסוקה מגוונות בעולמות החברה והרווחה.

4.האחריות של ביטוח לאומי

ככל ומדובר בגוף שקשור לזרועות הביצועיות של המדינה הרי שלא מומלץ לקחת כמובנים מאליהם את השירותים שהוא מציע או נותן לאזרחי המדינה ותמיד מומלץ לברר לעומק מה דרך העבודה שלו. דברים מעניינים מאד אפשר לגלות גם אם נדמה שאין הם נוגעים לנו ולא בהכרח קשורים לחיי היומיום של מרבית האזרחים. כאשר נדמה שהמוסג עוזר רק לאנשי הגיל השלישי ותומך כספית רק בהם – מומלץ מאד להתוודע למידע שבאתר המוסד ולהבין את הרציונל ואת הצורך לתת דגש לאוכלוסייה זו יותר מאשר לאחרות.

בתור הגוף הממשלתי אשר אחראי על צמצום פערים חברתיים – אין ספק שעל המוסד לביטוח לאומי מוטלת הרבה מאד אחריות. מכאן שלא רק תשלום קצבאות הוא התפקיד של המוסד אלא גם שיפור והתייעלות של השירותים שהוא מציע ללקוחות ומאפשר להם לקבל ממנו, כמו למשל ביטוח לאומי אזור אישי שבו כל אזרח יכול לבחון את המידע שרלוונטי עבורו ונכון כך שהוא אכן יקבל את הקצבאות או ההטבות שהוא אמור לקבל.

שימו לב: המידע המוצג בעמוד זה הוא אינו מידע או ייעוץ משפטי בשום צורה. הכתוב לא מחליף התייעצות עם עורך דין או בעל מקצוע בתחום ביטוח לאומי ולא מכוון לייעוץ בשום אופן.

 

תפריט נגישות